Вінницька Нива в останньому турі перемогла принципового суперника

Новини Вінниці / Вінницька Нива в останньому турі перемогла принципового суперника

Поєдинок у Вінниці, де «Нива-В» приймала лідера групи А другої ліги «Агробізнес» з Волочиська турнірної інтриги не передбачав. Гості забезпечили собі підвищення у класі, а господарі чекають, що для них звільниться місця у 1 лізі. Принципове значення матч мав через давній публічний конфлікт президентів Василя Вовка й Олега Собуцького.

Нагадаємо, «пекарів» з Хмельниччини багато клубів звинувачують у «нечесній» грі, домовленостях з суддями, тощо. І «Нива-В» не виключення. Хоча у Нацполіції про існування претензій до керівництва волочиського клуба не кажуть.

Результат гри в завершальному турі певним чином задовільнив амбіції вінничан, які раніше програвали «Агробізнесу», зокрема через помилки судді. Фортуна 2 червня посміхнулася вінничанам вже на 5 хвилині, коли майстер стандартів Володимир Савошко блискуче виконав штрафний удар, влучивши у ближній лівий кут гостей. Це 1:0! «Нивівці» мали ще кілька вигідних моментів збільшити перевагу, але не скористалися нагодою.

У другому таймі «Агробізнес» виглядав потужніше. Голкіпера «нивівців» Максима Бабійчука прес-служба клубу вважає одним із героїв матчу. Вистояв… Гості намагалися зрівняти рахунок навіть у доданий рефері час, але саме на 90+4 хвилині навіс Дмитра Осадчого головою замкнув Ігор Маляренко. Це 2:0!

Вболівальники чекають на емоційну заяву В. Вовка щодо опонента. Василь Васильович отримав нагоду вказати, що без суттєвої підтримки арбітрів у «Агробізнесу» можна вигравати.

Наразі, клуб з Волочиська, «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), СК «Дніпро-1» і «Металіст-1925», як переможці групи В, готуються до виступів у сезоні 2018\19 у 1 лізі. Вінницький клуб – на 3 місці у групі А.