Вінницька «Нива» у День міста програла домашній матч

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» у День міста програла домашній матч

На День міста, 14 вересня, вінничани приймали вдома тернопільську «Ниву». Хоча нині команди займають діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці групі А Другої ліги, поєдинок виявився цікавим. Але вінничанам знову не пощастило з рахунком – 0:1.

Почнемо з того, що тернопільська «Нива» в цьому сезоні є беззаперечним лідером групи, а у вінничан натомість пасуть задніх – передостання позиція…

Тернополяни повели у рахунком вже на старті поєдинку. На 4-й хвилині Максим Проців виконував штрафний неподалік карного майданчику вінничан. М’яч зачепив стінку, змінив траєкторії та опинився у сітці воріт.

Вінничани почали тиснути на ворота суперника. На 25-й хвилині ударом головою міг зрівнювати рахунок Артур Загорулько, але мяч пролетів поруч зі стійкою… На початку другого тайму тернополянин Андрій Різник двічі виходив сам-на-сам з голкіпером вінничан Максимом Гурідовим, і не зміг забити. Завадили у першому випадку захисник, у другому – голкіпер.

Наприкінці матчу вінничани провели серію атак. Шанси зрівняти рахунок мали Артур Загорулько, Ігор Маляренко, Денис Долінський… Але тернопільський воротар Максим Механів рятував свою команду. Та й Фортуна, як після гри зазначив пресслужбі вінничан головний тренер Колінс Нгаха, була на боці лідера перегонів.

На останніх хвилинах м’яч влучила у руку одного із гравців команди гостей на лінії карного майданчику. На жаль, реалізувати його не вдалося.

Наступну гру 18 вересня вінницькі гравці проведуть на Київщині - проти «Діназу» (Вишгород). Є можливість взяти реванш за нещодавню кубкову поразку.