Вінницька Нива розгромно перемогла у кубковому поєдинку Нікополь (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінницька Нива розгромно перемогла у кубковому поєдинку Нікополь (ВІДЕО)

На рідному стадіоні у Вінниці 20 серпня «Нива» здолала з рахунком 5:1 клуб «Нікополь» з Дніпропетровщини у 1/64 Кубку України. Отже вінничане пройшли у наступний етап розіграшу. А головне, що вперше перемогли у цьому сезоні.

Фахівці поєдинок у Вінниці називали зустріччю аутсайдерів двох груп Другої ліги. Так, у чемпіонаті «Нива» на передостанньому місці у групі А, а «Нікополь» - трохи вище - на 9-му у групі В.

Все почалося у кубковому матчі не найкращим чином для вінничан. Вже на 4-й хвилині після прострілу з флангу «Нива» пропустила. На 15-ій хвилині господарі зрівняли рахунок. До кінця першого тайму вінничани забили вдуге, а у другому таймі довели рахунок до розгромного.