Вінничанин став золотим призером Кубку Європи з сумо

Новини Вінниці / Вінничанин став золотим призером Кубку Європи з сумо

Вінницькі спортсмени продовжують виборювати перші місця як у всеукраїнський змаганнях так і виборювати золото на міжнародних спортивних протистояннях. Однак, на Кубку Європи з сумо вінничанину Даіаурі Важу вдалось здобути дві нагороди - «золото» та «бронзу».

Вінницькі спортсмени продовжують виборювати перші місця як у всеукраїнський змаганнях, так і отримувати золоті медалі на міжнародних спортивних протистояннях. На Кубку Європи з сумо вінничанину Важі Даіаурі вдалось здобути дві нагороди - «золото» та «бронзу».

Як повідомили у Комітеті з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради, з 8-го по 10 листопада тривав Кубок Європи з сумо серед чоловіків та жінок (ІІ ранг). За звання кращого боролись 132  спортсмени з п`яти країн:  Естонії, Польщі, Росії, Азербайджану та України.

Вихованець Вінницької МДЮСШ №5 Важа Даіаурі виборов третє місце у ваговій категорії 115 кг та перше місце – в абсолютній ваговій категорії.