Вінничани здобули чергові велоперемоги

Новини Вінниці / Вінничани здобули чергові велоперемоги

Весняний чемпіонат України на треку з олімпійських номерів програми, що проходив у Києві 15-19 травня приніс вінничанам А. Розгонюку та А. Чернявському у командній гонка переслідування на 4 км. срібні медалі. В фіналі в напруженій боротьбі наші земляки поступилися лише спортсменам з Миколаївщини.

Весняний чемпіонат України на треку з олімпійських номерів програми, що проходив у Києві 15-19 травня приніс вінничанам А. Розгонюку та А. Чернявському у командних перегонах переслідування на 4 км. срібні медалі. В фіналі в напруженій боротьбі наші земляки поступилися лише спортсменам з Миколаївщини.

Про це повідомив Костянтин Пастернак на сторінці «Федерація велосипедного спорту Вінницької області» у мережі Фейсбук.

Також Костянтин Пастернак повідомив, що вінничанка Єлизавета Балюк стала чемпіонкою України в командних перегонах на 3 км, велотрек. Нагадаємо, що тижнем раніше Єлизавета Балюк стала третьою в особистому заліку чемпіонату України, та друге в командному на змаганнях у Сумах.