Новини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

З 4 по 7 квітня на Тернопільщині у м. Бережанах пройшов чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з дев'яти регіонів країни, які впродовж чотирьох днів боролися за першість у лісах Тернопільщини.

Збірна команда Вінницької області продемонструвала разючі результати, завоювавши загалом 30 медалей. Вихованці Вінницької ДЮСШ №2 під керівництвом Заслуженого тренера України, Сергія Зеленського, вибороли 12 золотих, 4 срібних та 14 бронзових нагород.

У командному заліку спортсмени Вінницької області посіли третє загальнокомандне місце, здобувши 23 золотих, 11 срібних та 20 бронзових медалей. Цей успіх був досягнутий завдяки злагодженій командній роботі та якісній підготовці спортсменів.

Серед чемпіонів України з радіопеленгації стали Володимир Конончук, Софія Чигур, Олександр Богуславський, Аліна Солоненко, Олександр Марчук та Василь Колодяжний. Також важливо відзначити призерів змагань у своїх категоріях, серед яких були Оксана Шенкарьова, Марія Кедь, Уляна Пізюк, Анастасія Лаврикова, Олександр Ляхович та інші.

Новини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгаціїНовини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгаціїНовини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгаціїНовини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгаціїНовини Вінниці / Вінничани вибороли 30 медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації