«Валідольна» домашня перемога вінницької Ниви. Врятували останні хвилини

Новини Вінниці / «Валідольна» домашня перемога вінницької Ниви. Врятували останні хвилини

У шостому турі чемпіонату України по футболу у 2-ій лізі (група А) 26 серпня вінницька «Нива», здолавши на домашньому полі чернівецьку «Буковину» з рахунком 2:1, показала, що потрохи починає вимальовувати певний ігровий стиль. Хоча при великій перевазі, вінничани першими пропустили, але виправили ситуацію. Переможний гол вінничани забили на 2-ій доданій хвилині. До речі, ця перемога стала першою домашньою у нинішньому сезоні саме в рамках чемпіонату.

Розуміючи наскільки важливо перемагати, тренер «нивівців» у стартовому складі виставив трьох номінальних форвардів - Андрія Маляренка, Михайла Шестакова і Віктора Коровікова. Хоча вінничани почали активніше, але не скористалися моментами. Навіть штатний пенальтист Володимир Савошко не зміг обіграти воротаря суперників, виконуючи 11-метровий у 1-му таймі.

Натомість «буковицні» не втратили нагоди відкрити рахунок зустрічі, коли після фолу у карному майданчику, суддя призначив пенальті. Екс-«нивівець», який грає за клуб з Чернівців, Антон Батрак на 68-й хвилині був влучним.

«Валідольна» гра… Лише в кінцівці поєдинку вінничани врятували ситуацію. На 84-й хвилині зі штрафного забив Володимир Савошко, а на 90+2-ій – він вже не схибив вдруге, б’ючи пенальті.

Складається враження, що тому потенціалу, який має вінницька команда, не витрачає влучності. Мабуть, сама вона нині може вважатися «слабою ланкою» колективу Дениса Колчіна. Або нивівцям не фартить з голами.