Na Парижі

Стало відомо, кого з вінничан цього року нагородять Почесними грамотами ОДА та облради з нагоди Дня Незалежності (список)

Новини Вінниці / Стало відомо, кого з вінничан цього року нагородять Почесними грамотами ОДА та облради з нагоди Дня Незалежності (список)
Оприлюднено розпорядження голови Вінницької ОДА Валерія Коровій «Про нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України». У додатку до документа містяться прізвища понад 71 відзначеного. Це - посадовців, активістів, господарників, військові, волонтери, працівники культури, соціальної сфери, освіти та медицини й інших сфер Вінниччини. 24 нагороджених, тобто більше третини – учасники АТО/ООС.

Оприлюднено розпорядження голови Вінницької ОДА Валерія Коровій «Про нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України». У додатку до документа містяться прізвища понад 71 відзначеного. Це - посадовці, активісти, господарники, військові, волонтери, працівники культури, соціальної сфери, освіти та медицини й інших сфер Вінниччини. 24 нагороджених, тобто більше третини – учасники АТО/ООС.

«Нагородити Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди представників громадськості області за вагомий внесок у консолідацію українського суспільства та розбудову незалежної демократичної держави», - йдеться у розпорядженні голови ОДА.

С П И С О К

нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації

та обласної Ради з виплатою грошової винагороди з нагоди

відзначення на Вінниччині 28-ї річниці незалежності України

 

АНДРЕЄВ

Андрій Андрійович

депутат Вінницької міської ради 7-го скликання, член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

АНДРІЯШ

Любов Гаврилівна

учитель історії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. воїна-інтерна-ціоналіста С.В. Гаврилюка смт Крижопіль,

БІДА

Сергій Вікторович

машиніст піскоподавальних установок локомо-тивного депо станції Козятин, учасник АТО (ООС)

молодший лейтенант БРОДЕЦЬКА

Валентина Йосипівна

заступник командира роти радіаційного хіміч-ного біологічного захисту з морально-психоло-гічного забезпечення військової частини А1619, учасник АТО (ООС)

БУРЛАКА

Іван Федорович

член Народного Руху України, м. Вінниця

генерал-лейтенант ВАШУТІН

Аркадій Віталійович

перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, учасник АТО (ООС)

ГОМІЛКО

Людмила Станіславівна

головний бухгалтер центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самовря-дування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області

ГОРДІЙЧУК

Петро Григорович

член Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України

ГРОМКОВИЧ

Марія Іванівна

директор Погребищенського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), волонтер

майор поліції

ГУРНЯК

Руслан Вікторович

командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця», учасник АТО (ООС)

майор

ДАЦКО

Василь Васильович

заступник начальника штабу військової частини 3008, учасник АТО (ООС)

ДІДИК

Наталя Анатоліївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

ДРЕМЛЮГА

Олександр Петрович

учасник АТО, переможець відбіркового туру «Ігри Нескорених» в 2019 році, м. Вінниця

ДРУМ

Тетяна Петрівна

директор вищого професійного училища № 41 м. Тульчин

ДЮСОВА

Людмила Петрівна

волонтер, член Національного корпусу «Азов», мати загиблого учасника АТО, м. Могилів-Подільський

ДЬОМІН

Олександр Олександрович

вчитель англійської мови Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

ЖИТАНСЬКА

Олена Сергіївна

заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації – начальник управління фінансово-економічного забезпе-чення та організаційно-кадрової роботи

старший прапорщик ІВАНЧЕНКО

Олександр Вікторович

технік-інспектор прикордонної служби 3 кате-горії відділення інспекторів прикордонної служби «Вінниця» Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, учасник АТО (ООС)

прапорщик

ІЛЬЧЕНКО

Сергій Анатолійович

інспектор прикордонного контролю 1 категорії – водій відділення інспекторів прикордонної служби «Вінниця» Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, учасник АТО (ООС)

КАЗИМИРОВА

Тетяна Михайлівна

голова громадської організації «Асоціація пенсіонерів «Поділля», м. Вінниця

КАТЕРИНИЧ

Людмила Семенівна

провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою прес-служби Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова

КОВАЛЬ

Людмила Вікторівна

директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Дмитрашківка, депутат Піщанської районної ради 7 скликання

КОВАЛЬСЬКИЙ

Анатолій Якович

член Вінницької обласної громадської орга-нізації Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобиля «Ветерани Чорнобиля», учасник Революції Гідності, учасник АТО

старшина

КОВАЛЬЧУК

Сергій Анатолійович

начальник тренажера зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А1619, учасник АТО (ООС)

КОЗЛОВА

Ніна Григорівна

голова Могилів-Подільського районного відді-лення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, волонтер, меценат

КОРИТЧУК

Дмитро Іванович

голова Томашпільської районної ради

прапорщик

КРАВЧЕНКО

Сергій Сергійович

технік роти 26-ї бригади Збройних Сил України, учасник АТО, Козятинський район

КУГАЙ

Людмила Іванівна

директор Сосонської середньої загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів Вінницького району

КУРОЧКА

Руслан Володимирович

завідувач Селищенським пунктом ветеринарної медицини Літинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, учасник АТО

ЛЕВІНЧУК

Леонід Миколайович

член Народного Руху України, м. Вінниця

ЛЕВЧЕНКО

Володимир Афанасійович

підприємець, волонтер, м. Вінниця

ЛИХОМАНОВ

Олександр Миколайович

член Народного Руху України, м. Вінниця

 

ЛОШАК

Галина Василівна

голова Оратівської районної ради

ЛУКІЯНОВА

Наталя Олександрівна

завідувач сектору з організації роботи із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради

МЕДВЕДЧУК

Сергій Михайлович

директор товариства з обмеженою відпо-відальністю «Діваріо», депутат Іванівської сільської ОТГ Калинівського району

МЕЛЬНИК

Вадим Валерійович

учасник АТО (ООС), Мурованокуриловецький район

МЕЛЬНИЧУК

Андрій Сергійович

начальник відділу національно-патріотичного виховання комунального закладу Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат», заступник голови Громадської ради при Вінницькій обласній Раді

МИХАЛЬЧУК

Ганна Тофілівна

провідний інспектор відділу інформаційно-видавничої діяльності управління інформа-ційної діяльності Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

старший прапорщик

МІЩЕНКО

Микола Михайлович

сержант з матеріального забезпечення роти бойового забезпечення військової частини 3028, учасник АТО (ООС)

НЕПРИЦЬКА

Тетяна Іванівна

доцент кафедри політології та державного управління історичного факультету Донець-кого національного університету імені Василя Стуса, кандидат політичних наук

ОКУНЬ

Ада Володимирівна

 

директор комунального підприємства «Школяр», м. Вінниця

прапорщик

ОЛІЙНИК

Микола Вікторович

начальник варти відділення начальників варт стрілецького батальйону військової частини 3008, учасник АТО (ООС)

ОМЕЛЬЧУК

Юрій Миколайович

член громадської організації «Центр спеціаль-ної тактичної підготовки «БІЛИЙ ВОВК»

майор

ОМЕЛ’ЯНЧИК

Юрій Миколайович

командир батальйону охорони військової частини А1119

ОСІПЧУК

Руслан Васильович

директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

підполковник

ОХРІМЕНКО

Андрій Петрович

військовий комісар Хмільницького об’єдна-ного районного військового комісаріату, учасник АТО

ПАВЕЛЬЧУК

Галина Вікторівна

член Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля», учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасник Революції Гідності, волонтер, Вінницький район

ПАНКРАТЬЄВ

Юрій Олександрович

директор комунального підприємства «Дендро-логічний парк «Ладижинський гай»

ПАСІЧНИК

Микола Іванович

заступник редактора районної газети «Липо-вецькі вісті»

ПАСТУШЕНКО

Лілія Василівна

начальник Немирівського управління Голов-ного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області, волонтер

ПЕТРОВА

Катерина Миколаївна

завідувач сектору планування та зв'язків з громадськістю управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв'язків з органами місцевого самоврядування виконав-чого апарату обласної Ради

ПРИЙМАК

Василь Іванович

учасник АТО, Оратівський район

ПРОКОПОВА

Оксана Михайлівна

заступник директора з виховної роботи Іллінецького державного аграрного коледжу, член Асоціації «Біолан Україна», волонтер

ПУГА

Григорій Михайлович

генеральний директор Товариства з обмеже-ною відповідальністю «Краєвид Поділля», Барський район

ПУСТОВИЙ

Сергій Михайлович

голова Чечельницької райдержадміністрації, депутат районної ради 7 скликання

РЯБЧУК

Василь Сергійович

ветеран Народного Руху України, фундатор створення осередку «Народний Рух України за перебудову на Жмеринщині»

САБАРДАК

Анатолій Юрійович  

учасник АТО (ООС), Шаргородський район

СОБКО

Галина Тимофіївна

завідувачка Гальжбіївського музею народних ремесел і промислів, голова Гальжбіївської спілки родин учасників АТО, співзасновник ГО «Туристична Ямпільщина»

СТУКАН

Віктор Євграфович

скульптор, заслужений художник України,      м. Хмільник

ТОРОНІ

Василь Юрійович

завідувач терапевтичного відділення, лікар-терапевт комунального некомерційного під-приємства «Чернівецька центральна районна лікарня»

майор

ТРИГУБ

Олександр Вікторович

заступник командира по роботі з особовим складом 1 батальйону оперативного призна-чення військової частини 3028,  учасник АТО (ООС)

сержант

ФЕЛЕНЮК

Михайло Дмитрович

начальник станції перешкод взводу радіо-перешкод роти радіоелектронної боротьби військової частини А0216, учасник АТО (ООС), волонтер

ФЕЛЬДМАН

Петро Леонідович

інспектор  відділу надання адміністративних послуг управління економіки Тиврівської райдержадміністрації, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

ФІЩЕНКО

Людмила Володимирівна

головний лікар адміністративно-управлінсь-кого підрозділу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Вінниці»

старший лейтенант ФОМІНИХ

Андрій Віталійович

командир роти охорони батальйону охорони військової частини А1119, учасник АТО (ООС)

ШАПОВАЛОВ

Володимир Вікторович

учасник АТО (ООС), волонтер, Томашпіль-ський район

ШЕВЧУК

Катерина Юріївна

провідний юрисконсульт юридичного відділу Донецького національного університету імені Василя Стуса

ШПАК-МЕЛЬНИК Валентина Харитонівна

керівник гуртків краєзнавчо-патріотичного  спрямування Вінницького обласного  центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, керівник  громадської організації «Вінницьке крайове козацьке молодіжне об’єднання «Молода Подільська Січ»

ШРАМКО

Валентина Миколаївна

начальник управління освіти, фізичної куль-тури та спорту Гайсинської райдержадмі-ністрації

ШТОВБОНЬКО

Антоніна Миколаївна

заступник директора із навчально-виховної роботи Кальницької загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів ім. Ярослава Івашкевича Дашівської селищної ради Іллінецького району, депутат Дашівської ОТГ, наставник дитячо-юнацької сотні ім. Івана Богуна ГО «Молода Подільська Січ»

ЯРОСЛАВСЬКИЙ

Вадим Васильович

лікар комунального некомерційного підпри-ємства «Теплицька ЦРЛ» Теплицької районної ради, учасник бойових дій в зоні проведення АТО (ООС)

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї