Перша вдала гра Ниви: вінничани змогли утримати нічию

Новини Вінниці / Перша вдала гра Ниви: вінничани змогли утримати нічию

Напрочуд невдалий початок сезону вінницької «Ниви» майже не залишає шансів вболівальникам повірити в те, що команда знайде «власну гру» найближчим часом. Втім, послу трьох поразок вінничани нарешті здобули перше очко у турнірній таблиці. Програючи на рідному полі рівненському «Вересу», «нивівці» зрівняли рахунок и утримали його нічийним.

Рахунок 1:1 допоміг вінничанам піднятися з останнього місця турнірної таблиці у групі А Другої ліги ЧУ по футболу.

На ЦМС 16 серпня «Нива» приймала рівнян, які з початку сезону не втратили жодного очка. Звісно, господарі не виглядали сильнішими. До того ж, за «Верес» нині виступають кілька колишніх «нивівців», які у Рівному стали лідерами. Це воротар Максим Бабійчук і форвард Михайло Шестаков.

Гості відкрили рахунок після перерви. На 54-ій хвилині після кількох добивань точно в сітку вінничан поцілив колишній «нивівець» Михайло Шестаков. Відігралися господарі доволі швидко. На 60-й хвилині кутовий подавав новачок команди Владислав Дворовенко, а його простріл вдало замкнув Денис Долінський.

Після цього гольові моменти мали обидві команди, зокрема форвард вінничан Ярослав Браславський, але рахунок на табло не змінився. Отже вінничани завершили програшну серію.