Новини Вінниці / Перша перемога вінницької Ниви в чемпіонаті: в гостях переграли новачка ліги (ВІДЕО)

Попри невдачі й останнє місце у турнірній таблиці гравці вінницької «Ниви» нарешті подарували вболівальникам приємні емоції. Вінничани здобули першу перемогу у нинішньому чемпіонаті, до того ж гостьову.

На момент візиту до селища Буча, що біля Києва, «Нива» мала найгірший показник у групі А Другої ліги. Лише одне очко у п’яти матчах і останнє місце… Мабуть, нарешті вінничани «прокинулися». Новачок ліги – місцева «Оболонь-Бровар-2» за турнірними показниками є середняком. Але більшість ігрового часу господарі вимушені були намагатися відігратися. Врешті рахунок 1:2 по грі. Вінничани виглядали краще.

Відкрив рахунок у поєдинку на 32 хвилині форвард Ярослав Браславський, точно вдаривши у кут воріт з флангу. Влучний удар «пивоварів» довелося чекати майже 20 хвилин ігрового часу.

На початку другого тайму (50 хвилина) «розстріляв» ворота «Ниви» лідер команди хазяїв Владислав Ульянченко. Відповідь вінничан не забарилася. На 54-ій хвилині після подачі кутового точно пробив Денис Долінський.

У обох команд були непогані шанси змінити рахунок у матчі, але інколи підводила точність виконання, інколи не щастило. У підсумку «Нива» порушила дуже негативну тенденцію програвати при рівній грі. Після чотирьох поразок і нічиї вінничани доказали, що вміють і вигравати. Можна сподіватися, що нарешті команда відшукає власну гру і кураж.