Нарешті перемога. Вінницька Нива здолала Поділля з Хмельницького

Новини Вінниці / Нарешті перемога. Вінницька Нива здолала Поділля з Хмельницького

В рідних стінах вінницька «Нива» здолала принципових суперників з Хмельницького. Хоча місцеві футболісти з перших хвилин більше прагнули перемоги, ніж гості, але на остаточний рахунок у подільському дербі певної мірою вплинув автогол гравця «Поділля» на початку зустрічі. У підсумку «Нива» перемогла «Поділля» з рахунком 2:0.

На 12 хвилині матчу м’яч у ворота гостей залетів від гравця «Поділля» Шпікули. Більшу частину поєдинку вінничани тиснули на хмельничан, а ті намагалися відповідати. Остаточну крапку у протистоянні команд поставив один з лідерів «Ниви». На 58 хвилині забив Ігор Маляренко.

Принаймні рахунок вболівальникам сподобався… Завдяки перемозі вінничани піднялися з останнього місця у турнірній таблиці групи А Другої ліги.