На мажорній ноті: дубль Загорулька вирішив долю «Ниви» у матчі з «Рухом-2»

Новини Вінниці / На мажорній ноті: дубль Загорулька вирішив долю «Ниви» у матчі з «Рухом-2»

В останньому матчі осінньої частини чемпіонату у Другій лізі вінницька «Нива» на ЦМС зустрічалась з львівським «Рухом-2». Господарі поля перемогли з рахунком 2:1.

Протягом першого тайму жодна з команд не вразила ворота суперника. Доля матчу вирішилась у другій 45-хвилинці. На 49-й хвилині рахунок відкрив львів'янин Віктор Ніколаєв.

Вінничани реабілітувались наприкінці матчу. Спочатку на 82-й хвилині з пенальті рахунок зрівняв граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, а на 88-й він влучно пробив у ворота гостей зі штрафного.

Таким чином в активі кращого бомбардира «Ниви» у цьому сезоні вже 14 голів. А «Нива» завершує осінню частину чемпіонату на мажорній ноті хоча і у середині турнірної таблиці.